politechnika opolska

„Twoja przyszłość zaczyna się dziś”

Inicjatywa została współfinansowana ze środków otrzymanych od Samorządu Województwa Opolskiego.

Inicjatywa została współfinansowana ze środków otrzymanych od Samorządu Województwa Opolskiego.

Za nami intensywne, pełne wyzwań i pozytywnych emocji warsztaty rozwojowe dla studentów pierwszego roku WIPIL.

Wyjazd w ramach projektu „Twoja przyszłość zaczyna się dziś” współfinansowanego ze środków Samorządu Województwa Opolskiego do gospodarstwa agroturystycznego w Przysieczy można uznać za UDANY.

Działanie to miało na celu wsparcie studentów, przygotowanie ich do podjęcia pracy, jednocześnie kształtując umiejętność współpracy, postawę otwartości i tolerancji wobec drugiego człowieka.

Wydarzenie opierało się na niekonwencjonalnym, nowoczesnym i otwartym podejściu do przekazywanie wiedzy i umiejętności studentom. W czasie wyjazdu zorganizowano zostały warsztaty, gry, ale również chwile relaksu i zabawy 🙂

Studenci pracując w grupach szkolili umiejętność komunikacji. Warsztaty były również wspaniałą okazja do integracji. Właśnie warsztatowa forma zajęć umożliwi studentom szybkie i efektywne przyswajanie wiedzy technicznej, menadżerskiej, społecznej.

Chcielibyśmy podziękować licznym osobom zaangażowanym w przedsięwzięcie oraz naszym studentom za wzorową postawę, kreatywność w działaniu i otwartość w podejmowaniu wyzwań.