„Twoja przyszłość zaczyna się dziś”

Inicjatywa została współfinansowana ze środków otrzymanych od Samorządu Województwa Opolskiego.

Za nami intensywne, pełne wyzwań i pozytywnych emocji warsztaty rozwojowe dla studentów pierwszego roku WIPIL.

Wyjazd w ramach projektu „Twoja przyszłość zaczyna się dziś” współfinansowanego ze środków Samorządu Województwa Opolskiego do gospodarstwa agroturystycznego w Przysieczy można uznać za UDANY.

Działanie to miało na celu wsparcie studentów, przygotowanie ich do podjęcia pracy, jednocześnie kształtując umiejętność współpracy, postawę otwartości i tolerancji wobec drugiego człowieka.

Wydarzenie opierało się na niekonwencjonalnym, nowoczesnym i otwartym podejściu do przekazywanie wiedzy i umiejętności studentom. W czasie wyjazdu zorganizowano zostały warsztaty, gry, ale również chwile relaksu i zabawy 🙂

Studenci pracując w grupach szkolili umiejętność komunikacji. Warsztaty były również wspaniałą okazja do integracji. Właśnie warsztatowa forma zajęć umożliwi studentom szybkie i efektywne przyswajanie wiedzy technicznej, menadżerskiej, społecznej.

Chcielibyśmy podziękować licznym osobom zaangażowanym w przedsięwzięcie oraz naszym studentom za wzorową postawę, kreatywność w działaniu i otwartość w podejmowaniu wyzwań.