politechnika opolska
Gdzie jesteś: Strona główna / Katedra Matematyki i Zastosowań Informatyki

Katedra Matematyki i Zastosowań Informatyki

Department of Mathematics and IT Applications

Katedra prowadzi badania w dziedzinach:

  • Modelowanie komputerowe w zagadnieniach ochrony środowiska.
  • Modelowanie odwrotnych zagadnień przepływu ciepła.
  • Zastosowanie matematyki finansowej w prowadzeniu działalności gospodarczej przedsiębiorstwa.
  • Zastosowanie metod statystycznych w zarządzaniu.

Pracownicy

Kierownik katedry

dr Anna Koziarska

Stanowisko: adiunkt
E-mail: a.koziarska@po.edu.pl
Adres: ul. Sosnkowskiego 31
   45-272 Opole
Pokój: S-204

 

dr hab. Zofia Kostrzycka

Stanowisko: profesor uczelni
E-mail: z.kostrzycka@po.edu.pl
Adres: ul. Sosnkowskiego 31
   45-272 Opole
Pokój: S-220

prof. dr hab. Oleksandr Hachkevych

Stanowisko: profesor
E-mail: o.hachkevych@po.edu.pl
Adres: ul. Sosnkowskiego 31
   45-272 Opole
Pokój: S-201

dr Volodymyr Flyud

Stanowisko: profesor uczelni
E-mail: v.flyud@po.edu.pl
Adres: ul. Sosnkowskiego 31
   45-272 Opole
Pokój: S-201

dr Bohdan Bozhenko

Stanowisko: adiunkt
E-mail: b.bozhenko@po.edu.pl
Adres: ul. Sosnkowskiego 31
   45-272 Opole
Pokój: S-203

dr Anna Chwastyk

Stanowisko: adiunkt
E-mail: a.chwastyk@po.edu.pl
Adres: ul. Sosnkowskiego 31
   45-272 Opole
Pokój: S-207

dr Andrzej Kotlorz

Stanowisko: adiunkt
E-mail: a.kotlorz@po.edu.pl
Adres: ul. Sosnkowskiego 31
   45-272 Opole
Pokój: S-220

dr Mariusz Kubus

Stanowisko: adiunkt
E-mail: m.kubus@po.edu.pl
Adres: ul. Sosnkowskiego 31
   45-272 Opole
Pokój: S-207

dr Andrzej Metelski

Stanowisko: adiunkt
E-mail: a.metelski@po.edu.pl
Adres: ul. Sosnkowskiego 31
   45-272 Opole
Pokój: S-207

dr inż. Dariusz Pączko

Stanowisko: adiunkt
E-mail: d.paczko@po.edu.pl
Adres: ul. Sosnkowskiego 31
   45-272 Opole
Pokój: S-220

dr Anida Stanik-Besler

Stanowisko: adiunkt
E-mail: a.stanik-besler@po.edu.pl
Adres: ul. Sosnkowskiego 31
   45-272 Opole
Pokój: S-218

dr Zyta Szylicka

Stanowisko: adiunkt
E-mail: z.szylicka@po.edu.pl
Adres: ul. Sosnkowskiego 31
   45-272 Opole
Pokój: S-204

dr inż. Hanna Ścięgosz

Stanowisko: adiunkt
E-mail: h.sciegosz@po.edu.pl
Adres: ul. Sosnkowskiego 31
   45-272 Opole
Pokój: S-203

dr Małgorzata Wiatr

Stanowisko: adiunkt
E-mail: m.wiatr@po.edu.pl
Adres: ul. Sosnkowskiego 31
   45-272 Opole
Pokój: 220

dr Katarzyna Wojteczek-Laszczak

Stanowisko: adiunkt
E-mail: k.wojteczek-laszczak@po.edu.pl
Adres: ul. Sosnkowskiego 31
   45-272 Opole
Pokój: S-204