Studia podyplomowe Zarządzanie projektami w organizacjach

1Na Wydziale Inżynierii Produkcji i Logistyki Politechniki Opolskiej dobiegła końca trzecia edycja studiów podyplomowych Zarządzanie projektami w organizacjach. Pomimo wyjątkowo trudnych warunków pandemicznych i konieczności poprowadzenia części zajęć w trybie zdalnym, zrealizowano wymagany program studiów, a słuchacze przygotowali niezwykle interesujące projekty zespołowe, które oprócz uzyskania pozytywnych ocen z toku studiów, stanowiły podstawę dopuszczenia do obrony pracy końcowej przed komisją egzaminacyjną.

W ramach trzeciej edycji studiów odbyły się warsztaty przygotowujące do egzaminu certyfikacyjnego PRINCE2 wraz z symulacją biznesową zgodnie z wybraną metodyką, które zorganizowano w postaci szkolenia akredytowanego przy współpracy z liderem branży szkoleniowej w Polsce – firmą Inprogress. Po takiej dawce wiedzy, umiejętności i kompetencji większość uczestników przystąpiła do egzaminu PRINCE2® Foundation, zdając go pomyślnie. GRATULUJEMY! Tym samym, jeszcze w 2020 roku mury Politechniki Opolskiej opuściła kolejna grupa certyfikowanych project managerów, którym życzymy samych sukcesów w realizacji wielu ambitnych projektów.

Nabór  na  studia  jest uruchamiany  cyklicznie  co  semestr.  W  bieżącym roku akademickim  zapraszamy do udziału w edycji marcowej. Więcej szczegółów TUTAJ.