Gdzie jesteś: Strona główna / Aktualności wydziałowe

Aktualności wydziałowe

Warsztaty PLO nr 8

Współpraca z PLO nr 8 w Opolu nabrała rozpędu. Właśnie zakończyliśmy cykl warsztatów, które szkoła wybrała z naszej oferty. Udział w warsztatach wzięły klasy pierwsze, drugie i trzecie.

Studencie, kawa to owoc

Katedra Inżynierii Biosystemów i Procesów Chemicznych, Wydziału Inżynierii Produkcji i Logistyki, Politechniki Opolskiej
zaprasza na konferencję, która odbędzie się 12 maja 2022 o godz. 09.00 w Auli Błękitnej Łącznika Politechniki Opolskiej przy ul. Mikołajczyka 16, 45-271 Opole.

Dni Inżyniera – warsztatowy zawrót głowy

Po trwającej pandemii mogliśmy wrócić do naszej tradycji, czyli świętowania Dni Inżyniera. W dniach 5-7 kwietnia gościliśmy w murach Wydziału Inżynierii Produkcji i Logistyki blisko 500 uczniów szkół średnich.

Dni Logistyka

W dniach 28.03-01.04.2022 r. na Wydziale Inżynierii Produkcji i Logistyki odbyło się ciekawe, twórcze wydarzenie pod nazwą Dni Logistyka.

Docenieni za całoroczną pracę

15 pracowników Wydziału Inżynierii Produkcji i Logistyki otrzymało Nagrodę Rektora Politechniki Opolskiej. – To dzięki ich pracy oraz zaangażowaniu nasz wydział stale się rozwija, a my z radością sięgamy po więcej – zaznacza dr inż. Iwona Łapuńka, dziekan Wydziału Inżynierii Produkcji i Logistyki.